KONTINGENT TIL RIDERS CUP

Udgivet den 28. januar 2021 af admin
Vi håber I alle er kommet rigtig godt ind i 2021 !
Medlemsskab af Riders Cup skal fornyes og det gøres ved indbetaling af DKK 300,00 til konto 9819 4575029219.
Vi har besluttet at hæve årskontingentet fra DKK 250,00 til DKK 300,00 og håber på jeres forståelse.
Vi glæder os til vi igen kan ses på stævnepladserne – og håber I alle passer godt på jer selv og hinanden indtil da.

Info om covid 19

Udgivet den 25. november 2020 af admin

Bemærkninger til stævne

Der vil være nogle anderledes regler under stævnet, som betyder man IKKE kommer til stævne pladsen, hvis man er en lille form for utilpas el syg snottet. Vi hensiller til ALLE følger de oplysnings skilte som er opsat samt  holder 1m afstand og IKKE krammer el lign.

Åbningen  er det naturligt  – at man overholder det gældende forsamlingsforbud samt sundhedsmyndighedernes retningslinjer og anbefalinger.

Anbefalinger til deltagere
– Meld fra, hvis du viser nogen tegn på sygdom
– Undlad at melde til stævner tidligere end 14 dage efter, du har været i udlandet
– Undgå at danne grupper af mennesker eks. ved indgang til opvarmning eller på springopvarmning
– Vær realistisk omkring din tidsplan – ophold dig kortest muligt tid på stævnepladsen
– Hold antallet af hjælpere på et minimum og lad tilskuere blive hjemme
– Begræns det antal personer, du/din hjælper har kontakt med ved stævnet
– Undlad at være tilskuer til de andre deltageres ridt

Sidste frist for tilbage betaling 50% “af starter” dagen før stævne start inden kl 18.00

DRF go tilmelding har 1 priotet hvis klassen fyldes op

Mail tilmelding pålægges et gebyr 50,- kr pr ekvipage

Program kan ses på Equipe 2-3 dage før stævne start endlige tider dagen før efter kl 20.00
Ric frasiger sig alt ansvar for skader under transport til og fra, samt under stævnet på personer og heste/ponyer. Det samme gælder også ved tyveri under stævnet.
Al deltagelse sker på eget ansvar og risiko.
Manuelle tilmeldinger modtages på showoffice@riderscup.dk. Manuelle tilmeldinger betragtes som bindende. Dvs. de samme regler gælder for framelding, som hvis man har meldt via GO! Oplys venligst navn og nummer på hest og rytter, samt klasser og klub der rides for.

Sekretariatet vil være åbent 1 time før dagens første klasse og lukke snarest efter sidste klasse. Alle doteringer skal afhentes i sekretariatet under stævnet.

Alle klasser afvikles umiddelbart efter hinanden og vi forbeholder os ret til at ændre i tidsplanen for afvikling af de enkelte klasser samt aflyse klasser med for ringe tilslutning.

Al henvendelse før stævnet skal ske på mail: Showoffice@riderscup.dk – ugen optil stævnet svares der inden for 1 døgn.

Praktisk information

Udgivet den 25. november 2020 af admin

Praktisk information

Sekretariat:

  • Husk at du alle dage skal tilmelde inden kl. 18.00
  • Telefon: +45 21 40 04 00

Smed:

Dyrlæge:

Stald:

  • Staldansvarlig: Damian
  • Telefon: +45 40 85 21 51
  • Bestil spåner og hø/wrap i sekretariatet

Stævnearrangør:

Yderlig info:

  • Free Wifi

Se Forsidefruerne besøge Riders Cup

Udgivet den 20. februar 2020 af admin

Riders Cup havde i sommer besøg af alle deltagerne fra TV3’s program “Forsidefruer” og i aften kl 20.00 vises udsendelsen – endelig 
Har du ikke tidligere besøgt Riders Cup – så kig med og få et glimt af vores fantastiske omgivelser.
Husk at du stadig kan melde til vores stævne næste uge – dog kan vi ikke garantere, at Forsidefruerne også har meldt til Forsidefruer 4

Søndag – CSIP Grand Prix 1.30m

Udgivet den 19. januar 2020 af admin
1. Freya Strandby Moeller – Attyrory Rebel 0/60.23
2. Emma Ponsaing – Sixmile Waterblaze 4/61.59
3. Alva Eghall – Meweis af Toftagarden 4/68.30
4. Sofia Everz – For Fun TF 8/57.84
5. Thilde Strandby Moeller – Showtym Viking 8/63.70
6. Clara Savas Olsen – Ardara Lady  16/61.47
7. Karoline Sloth Kjær – Touche 20/60.40

 

Søndag – Kat. 2 Grand Prix 1.20m (VIDEO)

Udgivet den 19. januar 2020 af admin
1. Karoline Sloth Kjær – BJERREGÅRDS QLIMAX  0-0/29.87
2. Silje Frederikke Kristoffersen – BASSY 0-0/32.65
3. Olivia Hundborg Dresler – BURNBRAE JACK  0-4/29.90
4. Meja Wikström – Ambra 0-4/36.80

Søndag – Kat. 3 Grand Prix 1.00m (VIDEO)

Udgivet den 19. januar 2020 af admin
1. Mathilda Hansson – Sting´s Yaris  0-0/26.70
2. Ingrid Christine Laursen –  CARABAS DU MARQUAIS 0-0/29.71
3. Emma Pettersson – Hot´n Tot 0-0/32.55
4. Linnea Åberg Cronin – Troglan 0-4/33.90
5. Adam Nyhus – Dykebeck Wild Hazel Nut 0-4/41.83
6. Selma Hundborg Dresler NØRGAARD’S RONJA 0-8/32.84
7. Nathalie Wennerhorn – Blaengwen Kato Star  0-8/38.26

 

 

Søndag – CSIP 1.15m

Udgivet den 19. januar 2020 af admin
1. Annie Åhlström – Tara  0/60.00
2. Cornelie Catarine Christiansen – Derrymattery Flash  0/63.48
3. Julie Stampe Skov – Robe Duster 0/65.44
4. Ida Sylvest – Kiltiernan Bella 0/67.34
5. Izabelle Stolth – River Casanova 0/69.68
6. Freya Strandby Moeller – Moerputten Armani 0/70.47
7. Emma Kofoed – Matador  0/71.78
8. Karoline Amalie Uhd-Nielsen – Laragh Storm 0/71.89
9. Olivia Neergaard –  Just Kidding II 0/73.17
10. Helene Marie Mauritzen – Tinnerath Lad  0/76.50
11. Emma Ponsaing –  Kilcurry Beauty 4/58.57
12. Alice Nyhus – Dunally Black Jack 4/60.12

 

Søndag – Kat. 2 1.00m

Udgivet den 19. januar 2020 af admin
1. Cecilie Koenig – DOONEENS COOLALA BOY – 0/55.35
2. Jessica Holm Svensson –  SABRINA FAIR 0/56.76
3. Signe Marie Brünning Conradsen –  NEILSTOWN PUFFIN – 2  0/56.79
4. Nathalie Wennerhorn – Smithstown Toodles  0/57.70
5. Mia Rex Bøgvald Pedersen – KEEGAN’S DUFFY 0/58.20
6. Anna Ley – BADGERHILL SUE ELLEN  0/58.31
7. Ophelia Jenderholt – Aragon 0/58.50
8. Sofie Kjer Gregersen – BUCHAILL BEAG 0/58.63
9. Alma Alberte Greiffenberg – OATFIELD DONT BE SHY 0/59.40
10. Valentina Jarl – Lexy 0/60.81

Søndag – Kat.3 0.90m

Udgivet den 19. januar 2020 af admin
1. Selma Hundborg Dresler – Flashy Gold Finch  0/56.99
2. Laura Sloth Kjær – ROSA  0/64.83
3. Maiken Vandbakk Dragerengen – Lids Armani 0/75.62
4. Emma Josefine Camitz – CASAMI  4/56.79

Selma Hundborg Dresler – Flashy Gold Finch

Søndagen startede med en flot sejr til Selma Hundborg Dresler og Flashy Gold Finch i Sponsor cuppen for Kat.3 0.90m. De red en flot 0-runde i tiden 56.99

Posted by Baltic Cup on Saturday, January 18, 2020

Lørdag – CSIP Team 1.25m

Udgivet den 18. januar 2020 af admin

Individuelt

1. Rasmus Aasland – Poetics Floura 0-0/34.04
2. Alva Eghall – Meweis af Toftagarden 0-0/38.93
3. Olivia Neergaard – Hedemand’s Diana 0-0/40.44
4. Emma Ponsaing – Doon Laddie 0-4/33.41
5. Sofia Everz – For Fun TF 0-8/36.18
6. Annie Åhlström – Tara 4/56.79
7. Emma Ponsaing – Sixmile Waterblaze 4/61.94
8. Freya Strandby Moeller – Attyrory Rebel 4/62.33
9.  Karoline Sloth Kjær – Ryehill Lady Godiva 4/63.13
10. Oda Therese Oddsen – Salsa Okkie Trooi 4/63.45
11. Thilde Strandby Moeller – Attyrory Goldstar 6/71.71
12. Clara Savas Olsen – Ardara Lady 8/59.30

Hold

1 Sverige
Annie Åhlström – Tara 4/56.79
Ebba Stenkvist – Don’T Crumb IT 16/62.14
Sofia Everz – For Fun TF 0-8/36.18
Alva Eghall – Meweis af Toftagarden 0-0/38.93

Lørdag – Kat. 2 Pony Team 1.15m

Udgivet den 18. januar 2020 af admin

Individuelt

1. Annemone Ladefoged Pedersen –  DRUMCAUGHEY LUIDAM MAGIC 0-0/33.14
2. Agnes Olofsson Idrizovic – Giovanna 0-0/33.60
3. Maria Espersen – LOUGH KEY DIZZY RASCAL 0-0/33.64
4. Frida Levin – CLH Flash Gordon 0-0/33.87
5 – Magdalene Rose Mikkelsen – FLYING RONALDO 0-0/34.32
6. Olivia Hundborg Dresler – BURNBRAE JACK 0-0/34.50
7. Astrid Tolsgaard Jensen – SUNDAY RU FLAVIEN 0-0/40.22

Hold

1 Sverige
Ophelia Jenderholt – Munsboro Sniper 4/62.01
Frida Levin – CLH Flash Gordon 0-0/33.87
Meja Wikström – Ambra 5/73.86
Agnes Olofsson Idrizovic – Giovanna 0-0/33.60
2 Danmark

Annemone Ladefoged Pedersen – DRUMCAUGHEY LUIDAM MAGIC 0-0/33.14
Alma Alberte Greiffenberg – OATFIELD DONT BE SHY 4-Abst.
Una Broe-brøndum – CLEMENTS STARDUST  8-Abst.
Silje Frederikke Kristoffersen – BASSY 0-4/30.94

Lørdag – Kat. 3 Pony Team 0.95m

Udgivet den 18. januar 2020 af admin

Individuelt

1. Nathalie Wennerhorn – Blaengwen Kato Star 0-0/28.70
2. Hannah Blomberg – Surgaltown Danny Boy 0-0/30.75
3. Sophie Karoline Emilie Moltke – LAVALLY TURBO 0-0/31.25
4. Victoria Jensen – Satrissaun Teddy 0-0/34.08
5. Victoria Jensen – Ballyvalley Liberty 0-0/35.01
6. Loviza Arndenmark – Stald Tor´s Flying Surprice  0-4/28.38
7. Alberte Filuca Brünning Conradsen – FANTASTIC FANNY 0-4/29.42
8. Tuva-li Örnberg – Wynswood Equity 0-4/30.37
9. Emma Pettersson Hot´n Tot  0-4/40.64

Hold

1 Danmark

Laura Sloth Kjær – ROSA Eli.
Paya Kruse Kappel – JULIETTE 4/62.39
Alberte Filuca Brünning Conradsen – FANTASTIC FANNY 0-4/29.42
Sophie Karoline Emilie Moltke – LAVALLY TURBO 0-0/31.25
2 Sverige 
Linnea Åberg Cronin – Troglan 4/62.61
Mathilda Hansson – Sting´s Yaris 4/62.38
Nathalie Wennerhorn – Blaengwen Kato Star 0-0/28.70
Linn Arvidsson – Altaskin Chocolate 4/65

3 Sverige 

Majken Wikström – Munsboro Olly 8/65.49
Belle Wismar – Bllynabinna Blaze ll 4/60.67
Loviza Arndenmark – Stald Tor´s Flying Surprice 0-4/28.38
Ellinore Edgren – Monksland Penny 4/59.08

Lørdag aften i Riders Lounge

Udgivet den 18. januar 2020 af admin

Udvidet Á La Carte

Serveres fra kl. 18:00

Vidste du, at det var muligt at vælge mellem aftenbuffet’en eller en udvidet á la carte menu? Her kan du blandt andet få

  • Okse tournedos 175,-
  • Saftig kyllingebryst 150,-
  • Bagt laksefilet 150,-

Alle retter serveres med garniture af årstidens grønt, friske urter samt kartofler og bearnaise, bordelaise eller safran skum.. Der kan vælges mellem en bagt kartoffel eller pommes frites.

AFTENBUFFET

Fra 18:00

  • Tikka masala marineret med yoghurt og ris
  • Salatbar
  • Lasange
  • Valnøddebøffer
  • Is med frugt

Pris: voksne 150,- / Børn indtil 10 år 75,- / Børn under 4 år GRATIS

Lørdag – CSIJ-A Grand Prix 1.40m

Udgivet den 18. januar 2020 af admin
1. Ellinor Liwing –  Bella 0/81.83
2. Linnea Ilsoee Madsen – Little Q 4/74.35
3. Lucas Arvidsson – Click And Cash 4/76.42
4. Lilly Johansson – Grc Paris 4/81.42
5. Philip Svitzer – Alida Nike 8/74.31
6. Sisse Pedersen Mylin – Bugs Bunny d’Ysenbeeck Z 412.5
7. Ida Selin – Ellavar X 8/81.00
8. Hanna-Sofie Dahle – Casper 8/81.08
9. Emilie Heering – Atlanta 541 8/96.48
10. Laura Normann Olsen – First Lady 12/74.11
11. Birgitte Emilie Meier – Queenly Vdv Z
Eli.

 

CSICh-A Grand Prix 1.25m

Udgivet den 18. januar 2020 af admin
1. Linn Arvidsson –  Glenmorangie 0-0/34.70
2. Olivia Dresler – Bull’s Cabachino 0-16/58.87
3. Agnes Olofsson Idrizovic –  Diamant L 4/74.33
4. Emmelie Aabech – Con Berlin Bogibo 8/71.88
5. Alicia Jönberg – Cincinnati T  8/75.17
6. Isabell Victoria Frost Jensen –  Assendruplunds Cayman 12/73.48
7. Emil Jönsson – Fanessa 12/75.26
8. Cecilie Koenig – Linse Kessler 16/77.36
9. Rasmus Aasland – Erasmus  17/79.34
10. Siri Endresen – Comic Eli.

Lørdag – CSIP T 1.15m

Udgivet den 18. januar 2020 af admin
1. Emma Ponsaing – Kilcurry Beauty  0/58.13
2. Izabella Tardrup Frandsen – Play Misty For ME 0/58.99
3. Ida Sylvest – Kiltiernan Bella 0/59.00
4. Alice Nyhus-  Dunally Black Jack 0/59.75
5. Leonora Sandberg Nielsen – Mhs Kilkenny All Star 0/63.35
6. Freya Strandby Moeller – Moerputten Armani  0/65.70
7. Thilde Rosenstand Bach – Killags X Factor 4/59.65
8. Clara Roesgaard Kristensen – Aille Suki  4/59.94
9. Cornelie Catarine Christiansen – Derrymattery Flash 4/60.78
10. Mathilde Risager Seegert –  Greta III Emiliar 4/61.08
11. Anna Ley – Ebonys Star 4/67.19
12. Sofie Højris Hansen – Miclas Aristocrat 4/67.31

 

Lørdag – Kat. 2 Pony Small Tour 105 cm

Udgivet den 18. januar 2020 af admin
1. Smilla Gardiner – Dooneens Captain Classic
0/54.04
2. Anna Ley – BADGERHILL SUE ELLEN 0/56.70
3. Jessica Holm Svensson –  SABRINA FAIR 0/58.63
4. Mia Rex Bøgvald Pedersen – KEEGAN’S DUFFY0/59.62
5. Julie Halskov – NINA DI BELLE 0/62.67
6. Emilie Øvlesen – DYNAMO 0/73.95
7. Nathalie Wennerhorn –  Smithstown Toodles  4/56.88
8. Valentina Jarl –  Lexy 4/57.41

Smilla Gardiner – Dooneens Captain Classic

Endnu en glad svensk vinder! Smilla Gardiner og Dooneens Captain Classic vandt Kat. 2 Pony Small Tour 105 cm Table A. Against the clock med en flot 0-rund i tiden 54.04

Posted by RidersCup on Saturday, January 18, 2020

Lørdag – CSIJ-A 1.20m

Udgivet den 18. januar 2020 af admin
1. Elin Jörenius – Touch Of Chilli 0/56.47
2. Frederik Fensholt –  Carolus K Dhi 0/58.24
3.  Alma Alberte Greiffenberg – Fayolaterma TK 0/59.47
4. Rosemarie Heering – Luigi Lamentos 0/59.69
5. Alice Borglund – Benjamin 0/59.73
6. Ellen Johansson – Curra Clover Flight 0/59.90
7. Frida Munk Lassen – Fanny Ask  0/60.10
8. Viola Åman – 0/61.55
9 . Filippa Christer Andersen – Fiona  0/62.17
10. Anastazia Hoffmann – Cristobal S 0/69.06
11. Alberthe Studsgaard – Ak’s Caline 0/70.55
12. Elin Jörenius –  True Grit  0/71.67

 

På gensyn fra Riders Cup & Baltic Cup

Udgivet den 19. januar 2020 af admin

Endnu et vellykket Baltic Cup stævne er nu afviklet, og det har atter været en stor fornøjelse at se så mange fantastiske ekvipager, hjælpere og forældre. Vi håber, at I alle har haft et godt stævne, og vi ser frem til, at se jer igen her hos Riders Cup.

 

På vegne af Team Riders Cup og Baltic Cup skal der lyde en stor tak til sponsorer!

Equifirst har bidraget med kilovis af lækre hestebolcher til de forskellige goodiebags. Derudover har de forskellige goodiebags indeholdt et mavebælte/mobilholder sponsoreret af Nivo, samt slik og frugt sponsoreret af Riders Cup og Baltic Cup.

 

Ærespræmierne har blandt andet budt på gavekort fra Ridehesten.com og Animal-print.dk, underlag fra RidersClub og goodiebage fra PrimaDog. Alle vindere har derudover modtaget et vinderdækken fra Riders Cup pg pokaler og medaljer fra Baltic Cup.

 

Sidst men ikke mindst, skal der lyde en stor tak til alle ildsjæle og frivillige hjælper som altid giver en hånd med, uden dem var der ingen stævner!

Billeder fra Baltic Cup

Alle de billeder, som har kørt på storskærmen i Riders Lounge under stævnet, er uploadet i et album på Riders Cup’s Facebook. Billederne er til fri afbenyttelse, husk blot at billedekreditere Riders NOTEBOOK.

SE ALBUMMET HER

Hvis du ønsker stævnebilleder af højeste kvalitet, så har Animal-print.dk været tilstede under hele Baltic Cup. Se stævnegalleriet HER

Ridehesten.com var til Baltic Cup og tage billeder fredag d. 17. januar 2020

 

Vi håber at se jer alle her hos Riders Cup igen meget snart 🙂

Lørdag i Riders Lounge

Udgivet den 18. januar 2020 af admin

Frokost

kl. 12:00-15:00

  • Anrettet sild
  • Fiskefilet med med hjemmerørt remoulade og citron
  • Æg i dariole
  • Frisk cevice af torsk
  • Sprængt oksebryst med peberrod
  • Wrap med humus og æg
  • Kyllingebryst stegt med polenta
  • Hjemmelavede oksesliders og salatbar
  • Ost og lidt til den søde tand

Pris: voksne 125,- / Børn indtil 10 år 65,- / Børn under 4 år GRATIS


Aftenbuffet

Fra 17:30

  • Tikka masala marineret med yoghurt, ris og salatbar
  • Is med frugt

Pris: voksne 185,- / Børn indtil 10 år 90,- / Børn under 4 år GRATIS


 

Lørdag – CSICh-A 1.05m

Udgivet den 18. januar 2020 af admin
1. Leonora Sandberg Nielsen – Loughanroe Lady  0/61.13
2. Mathias Kofoed Larse –  Laguna Amour  0/63.46
3. Emma Tallulah Behn – Carsall  0/63.68
4. Caroline Vestergaard – Ultimate du Reverdy 0/66.05
5. Izabella Tardrup Frandsen – Con Roi 4/74.29
6. Nete Pedersen Mylin – Heart Of Oak  Eli.

 

Fredag – CSIJ-A Team 1.35m

Udgivet den 17. januar 2020 af admin

Individuelt

1 Ida Selin, Ellavar X  0-0/39.71

Hold

1 Danmark hold 2
Marie Louise Riisgaard Kemp – Bolton Gate Ben
Laura Normann Olsen – First Lady
Filippa Christer Andersen – Fiona
Sisse Pedersen Mylin – Bugs Bunny d’Ysenbeeck Z


2 Danmark hold 1

Linnea Ilsoee Madsen – Little Q
Frida Munk Lassen – Neergaards Ci Ci Chanel
Mie Stuhr-Petersen – Chapaleufu
Hanna-Sofie Dahle – Casper

Fredag – CSICh-A Team 1.20m

Udgivet den 17. januar 2020 af admin

 Individuelt

1. Linn Arvidsson, Glenmorangie 0-0/38.12

Hold

1. Sverige
Alicia Jönberg – Cincinnati T

Agnes Olofsson Idrizovic – Diamant L
Linn Arvidsson – Glenmorangie
Emil Jönsson – Fanessa
2. Danmark
Isabell Victoria Frost Jensen – Assendruplunds Cayman
Olivia Dresler – Bull’s Cabachino
Emmelie Aabech – Tiffany
Cecilie Koenig – Linse Kessler Mak

Fredag – CSIP 1.20m

Udgivet den 17. januar 2020 af admin
1 Karoline Sloth Kjær, Ryehill Lady Godiva 0-0/30.37
2 Frida Munk Lassen,  Spotlights Baxter 0-0/31.73
3 Clara Savas Olsen,  Ardara Lady 0-0/31.79
4 Emma Ponsaing,  Sixmile Waterblaze 0-0/32.93
5 Emma Ponsaing, Doon Laddie 0-0/33.28
6 Olivia Neergaard, Hedemand’s Diana 0-0/34.59
7 Sofia Everz,  For Fun TF  0-0/35.85
8 Thilde Strandby Moeller, Attyrory Goldstar 0-0/38.44
9 Annie Åhlström, Tara 4-0/30.47
10 Alva Eghall, Meweis af Toftagarden  4-0/31.36
11 Rasmus Aasland, Poetics Floura  4-0/32.37
12 Celina Jessen, Hedemand’s Beckham  4-0/33.84

 

Fredag i Riders Lounge

Udgivet den 17. januar 2020 af admin

Nyd din fredag aften i godt selvskab og med lækker mad i Riders Lounge.

Fra kl 17:30 serveres der en lækker aftenbuffet.

 

Fredag aften byder på mør oksefilet, traditionel italiensk porchetta og råstegte kartofler med sauce. Her kan du vælge mellem bordelaise, bearnaise eller safran skum. Til dessert er der pannacotta med bær.

Pris: voksne 185,- /børn indtil 10 år 90,- / børn under 4 år GRATIS

Fredag – Kat. 2 Big Tour Pony 110cm

Udgivet den 17. januar 2020 af admin
1 Karoline Sloth Kjær, BJERREGÅRDS QLIMAX  0-0/27.48
2 Ophelia Jenderholt, Munsboro Sniper 0-0/28.80
3 Olivia Høyer Pedersen, HAREFIELD DIEGO 0-0/29.61
4 Olivia Hundborg Dresler, BURNBRAE JACK 0-0/30.99
5 Maria Espersen MAYBE SPARTACUS 0-0/31.86
6 Linn Arvidsson, Hembys Florian 0-0/32.12
7 Frida Levin, CLH Flash Gordon 0-0/32.71
8 Annemone Ladefoged Pedersen,  DRUMCAUGHEY LUIDAM MAGIC 0-0/34.60
9 Silje Frederikke Kristoffersen, BASSY 0-4/30.19

 

Fredag – Kat. 3 Big Tour Pony 0.90m

Udgivet den 17. januar 2020 af admin
1 Mathilda Hansson, Sting´s Yaris 0-0/24.50
2 Loviza Arndenmark, Stald Tor´s Flying Surprice 0-0/25.98
3 Emilia Rebecca rohde, TOVDAL’S ANAIS ANAIS 0-0/27.34
4 Tuva-li Örnberg, Wynswood Equity  0-0/27.79
4 Adam Nyhus, Dykebeck Wild Hazel Nut 0-0/27.79
6 Ingrid Christine Laursen, CARABAS DU MARQUAIS 0-0/28.08
6 Selma Hundborg Dresler, NØRGAARD’S RONJA 0-0/28.08
8 Linnea Åberg Cronin, Troglan 0-0/28.11
9 Linn Arvidsson, Altaskin Chocolate 0-0/29.02

 

Fredag – CSIJ-A Table A 1.25m

Udgivet den 17. januar 2020 af admin
1 Frida Munk Lassen, Fanny Ask 0/66.65
2 Alice Borglund,  Nino 0/67.85
3 Izabelle Stolth, Madame Chic 0/68.26
4 Rosemarie Heering, Luigi 0/69.93
5 Mie Stuhr-Petersen,  F.A.Ruccula  0/73.73
6 Alberte Gravesen Jensen, Giovanni  2/85.38
7 Elin Jörenius, Touch Of Chilli 4/66.03
8 Philip Svitzer, Zabrino 4/66.27
9 Frederik Fensholt, Carolus K Dhi 4/67.44
10 Mathilde Springer, Boy S 4/69.54
11 Alma Alberte Greiffenberg, Fayolaterma TK  4/69.69
12 Ellen Johansson, Balou Puissant 4/69.73